Ванна Excellent Tula 160x73 см (WAEX.TUL16WH)
Фото 5 |
Excellent Tula 160x73 160x73 см170x75 см |
|
Додатково комплектується гідромасажною системою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Tula 160x73 см
Ванна отдельностоящая Excellent Tula 160х73 WAEX.TUL16WH | 53 188 грн. |
Ванна Окремостояча 1600X730 Excellent Tula (Waex.tul16Wh) Waex.tul16Wh | 53 136 грн. |
Ванна окремо 160х73см Excellent Tula Waex.tul16Wh біла (76677) | 63 533 грн. |
Ванна окремостояча 1600X730 Excellent Tula (Waex.tul16Wh) | 63 533 грн. |
Ванна отдельностоящая 160х73см Excellent Tula Waex.tul16Wh белая (76677) | 63 533 грн. |
Модификації Excellent Tula
Ціни на Excellent Tula |
---|---|---|---|---|
Excellent Tula 160x73 см | від 53 136 грн. | 6 пропозицій | ||
Excellent Tula 170x75 см | від 59 037 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо