Ванна Excellent Tula 170x75 см
Фото 5 |
Excellent Tula 170x75 160x73 см170x75 см |
|
Додатково комплектується гідромасажною системою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Tula 170x75 см
Ванна окремостояча Excellent Tula 170x75 WAEX.TUL17WH | 59 088 грн. |
Ванна Окремостояча 1700X750 Excellent Tula (Waex.tul17Wh) Waex.tul17Wh | 59 037 грн. |
Ванна акрилова окремо 170х75см Excellent Tula Waex.tul17Wh біла (76995) | 70 587 грн. |
Ванна окремостояча 1700X750 Excellent Tula (Waex.tul17Wh) | 70 587 грн. |
Ванна акриловая отдельностоящая 170х75см Excellent Tula Waex.tul17Wh белая | 70 587 грн. |
Модификації Excellent Tula
Ціни на Excellent Tula |
---|---|---|---|---|
Excellent Tula 160x73 см | від 53 136 грн. | 6 пропозицій | ||
Excellent Tula 170x75 см | від 59 037 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →