Автоакумулятор Exide Start-Stop AGM AGM EK600
Відео 22 | від 4 299 до 7 272 грн. Порівняти ціни 14 →Призначення:авто Ємність:60 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:680 A |
Модифікації Exide Start-Stop AGM 15
Характеристики
Exide AGM EK600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Start-Stop AGM AGM EK600
Сортувати
Аккумулятор 60Ah-12v Exide AGM (242х175х190) ,R,EN680 EK600 | 5 600 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 60A (EK600) EK600 | 4 972 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 60A (EK600) EK600 | 4 972 грн. |
EXIDE EK600 | 5 121 грн. |
EXIDE AGM 60Ah-12v, R, EN680 | 5 462 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
чітко підійшов замість рідного аккумулятора за розмірами, кріпленням і розташуванням клемм працює як старт-стоп, так і всі інші функції, пов'язані з аккумулятором, як з оригінальним, для цього не потрібно нічого в автомобілі після заміни аккумулятора налаштовувати. Тримає напругу без проблем, заряджається - все як має бути. Ціна на момент купівлі була найкраща серед А-брендів, гарантія і якість виконання, та й попередній досвід з цією фірмою хороші. треба дивитись на ціни, якщо аналогічний варта або бош будуть дешевші - можна брати їх, якість плюс-мінус однакова. Bohdan Prykhodchenko: користуюся Exide Start-Stop AGM більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо