Автоакумулятор Exide Premium EA612
Відео 19 | від 2 653 до 3 912 грн. Порівняти ціни 18 →Призначення:авто Ємність:61 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:600 A |
Модифікації Exide Premium 21
Характеристики
Exide Premium EA612 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Premium EA612
Сортувати
Exide Premium 6СТ-61 Н Евро (EA612) | 3 517 грн. |
Аккумулятор 61Ah-12v Exide PREMIUM (242x175x175), R, EN600 EA612 | 3 135 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide 61Ah-12v Premium, R+, EN600 (5237607277) (E | 3 052 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE PREMIUM 61A (EA612) EA612 | 2 670 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE PREMIUM 61A (EA612) EA612 | 2 670 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
0 4 2 5 |
Перед цим був такий самий. Проживши майже 8 років. Взявши такий самий. Вже 3 рік працює. Якість Німа Игорь Фомиченко: користуюся Exide Premium EA640 більше року |
навіть не відпрацював 3х років самий звичайний мало пропрацював |
Проездил на таком ровно 4 года! За время эксплуатации проблем не было. Перестал работать резко, машина не завелась, после зарядки завелась еще 2 раза и все. Алексей: користуюся Exide Premium більше року |
Показано 3 з 11 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Рекомендуємо