Самокат Explore Hard Deluxe
Відео 2Фото 6 |
Explore Hard Deluxe |
|
Ширина керма: 57 см
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Explore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Explore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Explore Hard Deluxe
Самокат трюковий Explore Hard Deluxe чорний 110 мм HD1540-1 | 3 253 грн. |
Трюковий самокат Explore Hard Deluxe HIC помаранчевий + пеги (286791588) | 2 299 грн. |
Трюковий самокат Explore Hard Deluxe HIC чорний + пеги (286791523) | 2 399 грн. |
Труковий самокат Explore HARD DELUXE двоколісний для хлопчиків та дівчаток | 2 399 грн. |
Труковий самокат Explore HARD DELUXE чорно-сірий | 2 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →