Гейнер Extremal 3000 MAXIMUM 2.5 кг
849 грн. Купити! Гейнер Extremal 3000 Maximum 2500 г 2 смаки в 1 упаковці Гейнер для НаборуМаркетплейс: Rozetka.ua ESNЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Extremal 3000 MAXIMUM 2.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Extremal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Extremal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Extremal 3000 MAXIMUM
Ціни на Extremal 3000 MAXIMUM |
---|---|---|---|---|
Extremal 3000 MAXIMUM 1 кг | від 449 грн. | 2 пропозиції | ||
Extremal 3000 MAXIMUM 2.5 кг | від 849 грн. | 1 пропозиція | ||
Extremal 3000 MAXIMUM 5 кг | від 1 499 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →