Протеїн Extrifit High Whey 80 1 кг
Extrifit High Whey 80 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Extrifit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Extrifit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Extrifit High Whey 80 1 кг
Усі ціни 7 →Протеїн Extrifit High Whey 80 1000 g (Pistachio) | 1 090 грн. |
Протеїн Extrifit High Whey 80 1000 g (Blueberry) | 1 090 грн. |
Протеїн Extrifit High Whey 80 1000 g (Nut Nougat) | 1 090 грн. |
Протеїн Extrifit High Whey 80 1000 g (Haselnut) | 1 090 грн. |
Протеїн Extrifit High Whey 80 1000 g (Cookies Cream) | 1 090 грн. |
Протеїн Extrifit High Whey 80 1000 g (Fruit Yoghurt) | 1 090 грн. |
Протеїн Extrifit High Whey 80 1000 g (Apple Strudel) | 1 090 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →