Протеїн Extrifit Hydro Isolate 90 2 кг
Extrifit Hydro Isolate 90 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Extrifit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Extrifit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Extrifit Hydro Isolate 90 2 кг
Гідролізований ізолят Extrifit Hydro Isolate 90 2000 g (Vanilla) | 2 835 грн. |
Гідролізований ізолят Extrifit Hydro Isolate 2000g (Chocolate) | 2 835 грн. |
Протеїн Extrifit Hydro Isolate 90 2000 g /66 servings/ Vanilla | 3 402 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →