Автохолодильник Ezetil E 24
Відео 1Фото 5 |
Ezetil E 24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ezetil 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ezetil.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ezetil E 24
Автохолодильник Ezetil Mirabelle E-24 12/230V 20л 4020716877075 | 3 861 грн. |
Автомобільний холодильник mirabelle e-24 24л 12/230v Ezetil, 4020716877075 | 3 921 грн. |
Автохолодильник Ezetil Mirabelle E-24 12/230 V 24 л | 4 129 грн. |
Автохолодильник Mirabelle E-24 12/230 V (4020716877075) | 3 861 грн. |
Автохолодильник 24 л, Ezetil E-24 Mirabelle 12 V | 3 000 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →