Витяжка Faber 741 PB X A50 нержавіюча сталь (110.0156.712)
Фото 3 |
Faber 741 PB X A50 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber 741 PB X A50 нержавіюча сталь
Усі ціни 16 →Faber Faber 741 Pb X A50 | 3 526 грн. |
Витяжка Faber 741 Pb X A50 Silver 300.0557.514 | 3 618 грн. |
Витяжка FABER 741 Pb X A50 Silver (300.0557.514) | 3 618 грн. |
Вытяжка Faber 741 Pb X A50 (300.0557.514) | 3 306 грн. |
Витяжка FABER 741 Pb X A50 Silver (300.0557.514) | 3 618 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →