Витяжка Faber In-Light EV8P X A52 нержавіюча сталь (110.0456.213)
Фото 3 |
Faber In-Light EV8P X A52 нержавіюча сталь потужна білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber In-Light EV8P X A52 нержавіюча сталь
Faber IN-LIGHT INOX A52 EVO + | 35 849 грн. |
Витяжка Faber IN-LIGHT INOX 52 EVO | 43 747 грн. |
Faber IN-LIGHT INOX 52 EVO | 42 680 грн. |
Faber IN-LIGHT INOX 52 EVO | 43 747 грн. |
Faber IN-LIGHT INOX 52 EVO | 44 814 грн. |
Модификації Faber In-Light EV8P X A52
Ціни на Faber In-Light EV8P X A52 |
---|---|---|---|---|
Faber In-Light EV8P WH Matt A52 білий | від 37 360 грн. | 7 пропозицій | ||
Faber In-Light EV8P X A52 нержавіюча сталь | від 35 849 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →