Витяжка Faber Pareo Evo Plus нержавіюча сталь (345.0492.593)
Відео 1Фото 3 |
Faber Pareo Evo Plus нержавіюча сталь |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Купити Faber Pareo Evo Plus нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Faber PAREO EVO PLUS | 102 499 грн. |
Faber Pareo EVO Plus F-light | 127 800 грн. |
Faber Pareo EVO Plus F-light | 130 995 грн. |
Витяжка Faber Pareo EVO Plus F-light | 130 995 грн. |
Faber Pareo EVO Plus F-light | 134 190 грн. |
Faber PAREO EVO PLUS TIBETAN SILVER | 128 099 грн. |
Футуристична красуня з неповторним дизайном
Компанія Faber вважається досвідченим фахівцем в області витяжок для кухні, представляючи величезний асортимент пристроїв з різними типами монтажу, різних конфігурацій і оснащених функціями за останнім словом техніки.
Елегантність і функціональність конструкції
Корпус моделі виготовлений з алюмінію найвищої якості, а його дизайнерське оформлення вражає уяву, але футуристичний вигляд пристрою виконує не тільки естетичну, але і практичну роль. Телескопічна конструкція складається з трьох асиметричних елементів. Це дозволяє опускати прилад до варильної поверхні під час приготування, а в разі непотрібності, скласти його до стелі. Повністю закритий корпус дає можливість сховати трубу підключення при установці на відвід.
Мінімальна висота складає всього 51 см, але переживати, що для вмикання пристрою в складеному вигляді вам знадобиться стілець не варто, оскільки в комплекті йде елегантний пульт ДУ.
Принцип роботи
Витяжка отримала жироуловлювальний фільтр з якісного металу. Згідно вимірам на виході витяжки, інноваційний двигун здатний видавати максимальну продуктивність — 520 м3/год, чого цілком достатньо для великої кухні. Варто зазначити, що завдяки наявності фірмового дифузора Energy, продуктивність збільшується на 30%. І навіть якщо при монтажі витяжки вам довелося використовувати довгі повітроводи, якість очищення повітря буде залишатися на високому рівні.
Управління та функції
Управління пристроєм електронне та зручне. У витяжці представлено: три швидкості і інтенсивний режим, таймер вимикання, а також інтегрована функція перемитрального всмоктування.
Головним недоліком варто назвати досить мазкий мазкий корпус, для очищення якого слід придбати спеціалізоване засіб, оскільки абразивні мийні можуть залишити подряпини і розводи.
Якщо ви цінитель італійського шику, а також небайдужі до технічних новаторствам, то витяжка Faber Pareo стане для вас ідеальним рішенням.