Витяжка Faber Talika DGC A80 сірий (110.0456.273)
Відео 1Фото 3 |
Faber Talika DGC A80 сірий потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Talika DGC A80 сірий
Faber Talika DGC | 104 632 грн. |
Витяжка Faber Talika DGC | 104 632 грн. |
Faber Talika DGC | 107 184 грн. |
Відеоогляди
Модификації Faber Talika DGC A80
Ціни на Faber Talika DGC A80 |
---|---|---|---|---|
Faber Talika OC A80 бронзовий | від 97 334 грн. | 7 пропозицій | ||
Faber Talika CT A 80 сріблястий | від 97 334 грн. | 6 пропозицій | ||
Faber Talika DGC A80 сірий | від 104 632 грн. | 5 пропозицій | ||
Faber Talika DG A80 чорний | від 91 320 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →