Витяжка Faber Tweet EV8 LED BK A80 чорний (330.0529.666)
Фото 5 |
Faber Tweet EV8 LED BK A80 чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Tweet EV8 LED BK A80 чорний
Усі ціни 44 →Faber TWEET EV8 LED BK A80 FABER | 14 599 грн. |
Faber Faber Tweet EV8 LED BK A80 FABER | 14 759 грн. |
Кухонна витяжка Faber Tweet Ev8 Led Bk A80 330.0529.666 | 13 469 грн. |
Витяжка Faber Tweet Ev8 Led Bk A80 330.0529.666 | 13 793 грн. |
FABER TWEET EV8 LED BK A80 | 14 021 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Faber Tweet EV8 LED BK A80
Ціни на Faber Tweet EV8 LED BK A80 |
---|---|---|---|---|
Faber Tweet EV8 LED WH A80 білий | від 12 963 грн. | 35 пропозицій | ||
Faber Tweet EV8 LED BK A80 чорний | від 12 462 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →