Витяжка Faber Value PB 4 2L BK A90 чорний
Faber Value PB 4 2L BK A90 чорний потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Value PB 4 2L BK A90 чорний
Усі ціни 9 →Faber VALUE PB 4 2L BK A90 | 5 999 грн. |
Витяжка Faber Value PB BK 90 | 9 524 грн. |
Витяжка купольна Faber Value PB BK A90 (320.0557.544) F-320.0557.544 | 10 310 грн. |
Faber Value PB 4 2L BK A90 | 12 095 грн. |
Faber Value PB 4 2L BK A90 | 12 390 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Faber Value PB 4 2L BK A90
Ціни на Faber Value PB 4 2L BK A90 |
---|---|---|---|---|
Faber Value PB 4 2L W A90 білий | від 4 663 грн. | 56 пропозицій | ||
Faber Value PB 4 2L X A90 нержавіюча сталь | від 5 165 грн. | 1 пропозиція | ||
Faber Value PB 4 2L BK A90 чорний | від 5 999 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →