Витяжка Faber Value W A60 PB білий (320.0557.541)
Faber Value W A60 PB білий потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Value W A60 PB білий
Усі ціни 36 →Витяжка Faber Value Pb W A60 320.0557.541 | 4 540 грн. |
FABER Value Pb W A60 (320.0557.541) | 4 540 грн. |
Витяжка купольна Faber Value PB W A60 (320.0557.541) | 4 902 грн. |
Вытяжка Faber Value Pb W A60 (320.0557.541) | 4 227 грн. |
FABER Value Pb W A60 (320.0557.541) | 4 540 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Faber Value W A60 PB
Ціни на Faber Value W A60 PB |
---|---|---|---|---|
Faber Value W A60 PB білий | від 4 185 грн. | 37 пропозицій | ||
Faber Value X A60 PB нержавіюча сталь | від 4 329 грн. | 43 пропозиції | ||
Faber Value BL A60 PB чорний | від 4 535 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →