Витяжка Fabiano Adria A 90
Fabiano Adria A 90 Premiumпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano Adria A 90
Усі ціни 13 →FABIANO ADRIA 90 Black 8102.504.0290 | 16 808 грн. |
Вытяжка Fabiano Adria 90 Black | 14 925 грн. |
Кухонная вытяжка Fabiano Adria 90 White | 16 278 грн. |
Вытяжка кухонная FABIANO Adria 90 Champagne | 16 599 грн. |
Витяжка Fabiano Adria 90 White 8102.504.0291 | 16 278 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →