Витяжка Fabiano Cylindra Isola 40 нержавіюча сталь
Fabiano Cylindra Isola 40 нержавіюча сталь Premiumпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano Cylindra Isola 40 нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →FABIANO CYLINDRA Isola 8108.504.0677 | 26 285 грн. |
Fabiano Cylindra Isola Silence+ офіційна гарантія | 29 749 грн. |
Вытяжка Fabiano Cylindra Isola Inox | 24 293 грн. |
Кухонная вытяжка Fabiano Cylindra Isola | 24 477 грн. |
Вытяжка кухонная Fabiano Cylindra Isola | 22 496 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →