Духова шафа Fabiano FBO 24 Lux
Фото 4 |
Fabiano FBO 24 Lux |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FBO 24 Lux
Fabiano FBO 24 Lux White офіційна гарантія | 14 399 грн. |
Духовой шкаф электрический Fabiano FBO 24 Lux White | 13 397 грн. |
Электрический духовой шкаф FABIANO FBO 24 Lux Champagne | 12 920 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →