Духова шафа Fabiano FBO 640
Фото 9 |
Fabiano FBO 640 2021 рікнапрямні |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FBO 640
Усі ціни 13 →Fabiano FBO 640 Lux Black офіційна гарантія | 17 149 грн. |
FABIANO FBO 640 Black 8141.504.0882 | 19 562 грн. |
Духовой шкаф Fabiano FBO 640 White | 18 865 грн. |
Духовой шкаф электрический Fabiano FBO 640 Black | 18 945 грн. |
Духова шафа електричний Fabiano FBO 640 White 8141.504.0881 | 18 865 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →