Духова шафа Fabiano FBO 660
Фото 5 |
Fabiano FBO 660 2020 рік |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FBO 660
Усі ціни 16 →Fabiano FBO 660 Black офіційна гарантія | 13 849 грн. |
FABIANO FBO 660 Black 8141.504.0864 | 16 119 грн. |
Духовой шкаф электрический Fabiano FBO 660 Cream | 16 597 грн. |
Духова шафа Fabiano FBO 660 Black | 13 700 грн. |
Духова шафа електричний Fabiano FBO 660 Inox 8141.504.0870 | 15 084 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →