Духова шафа Fabiano FBO-R 42
Fabiano FBO-R 42 |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FBO-R 42
Fabiano FBO-R 42 Avena офіційна гарантія | 13 249 грн. |
FABIANO FBOR 42 Avena 8141.405.0402 | 18 347 грн. |
Духовой шкаф электрический Fabiano FBO-R 42 Cream | 14 102 грн. |
Духовой шкаф электрический Fabiano FBO-R 42 Avena | 14 102 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →