Змішувач Fabiano FKM 31.10 8231.403.0077
Fabiano FKM 31.10 8231.403.0077 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 31.10 8231.403.0077
Усі ціни 29 →FABIANO FKM 3110 Chrome Black 8231.403.0077 | 7 979 грн. |
Смеситель кухонный с подключением к фильтру Fabiano FKM 31.10 Inox Black | 7 268 грн. |
Комбинированный смеситель 3в1 Fabiano FKM 31.10 Black Steel с выдвижным из | 7 622 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 31.10 Chrome Black | 7 885 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 31.10 Black Steel (8231.403.1049) | 7 821 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →