Змішувач Fabiano FKM 31.11 8231.403.0114
Відео 1Фото 8 |
Fabiano FKM 31.11 8231.403.0114 |
|
Модель має висувний вилив (в силіконовому чохлі) для водопровідної води. Аератор з двома режимами: звичайний струмінь, душ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 31.11 8231.403.0114
Усі ціни 24 →FABIANO FKM 3111 Alpine White 02 8231.403.0856 | 8 870 грн. |
Смеситель кухонный с подключением к фильтру Fabiano FKM 31.11 Inox Black | 7 920 грн. |
Комбинированный смеситель 3в1 Fabiano FKM 31.11 Inox Black | 7 622 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 31.11 Alpine White | 7 801 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 31.11 Black Steel (8231.403.1050) | 8 489 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →