Змішувач Fabiano FKM 31.2
Фото 4 |
Fabiano FKM 31.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 31.2
Усі ціни 8 →Смеситель кухонный с подключением к фильтру Fabiano FKM 31.2 Brass-Antique | 5 188 грн. |
Комбинированный смеситель 3в1 Fabiano FKM 31.2 Inox | 3 550 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 31.2 Inox (8231.403.0533) | 4 952 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 31.2 Inox 8231.403.0533 | 2 994 грн. |
Смеситель кухонный с подключением к фильтру Fabiano FKM 31.2 Inox | 4 990 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →