Змішувач Fabiano FKM 39
Фото 3 |
Fabiano FKM 39 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 39
Усі ціни 20 →FABIANO FKM 39 SS Alpine White 8232.401.0234 | 4 091 грн. |
Смеситель кухонный Fabiano FKM 39 SS Inox | 3 128 грн. |
Змішувач кухонний Fabiano FKM 39 S/Steel Alpine White (8232.401.0234) | 3 655 грн. |
Кухонный смеситель Fabiano FKM 39 SS Cream 8232.401.0237 | 2 210 грн. |
FABIANO FKM 39 SS Antracit 8232.401.0235 | 4 091 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →