Змішувач Fabiano FKM 43
Фото 2 |
Fabiano FKM 43 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 43
FABIANO FKM 43C SS Inox 8232.401.0220 | 6 845 грн. |
Смеситель кухонный Fabiano FKM 43C SS Inox | 6 487 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 43C S/S Inox | 6 487 грн. |
Змішувач кухонний Fabiano FKM 43C S/Steel Inox (8232.401.0220) | 6 406 грн. |
Кухонный смеситель Fabiano FKM 43C SS Inox 8232.401.0220 | 6 439 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →