Змішувач Fabiano FKM 45
Фото 13 |
Fabiano FKM 45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 45
Усі ціни 47 →FABIANO FKM 45 SS Alpine White 8232.401.0222 | 4 091 грн. |
Смеситель кухонный Fabiano FKM 45 SS Inox | 3 144 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 45 S/S Beton | 3 622 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM-45 S/S Antracit (8232.401.0190) | 3 576 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 45 SS Inox 8232.401.0189 | 3 144 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →