Змішувач Fabiano FKM 47P SS
Фото 16 |
Fabiano FKM 47P SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 47P SS
Усі ціни 36 →FABIANO FKM 47P SS Alpine White 8232.401.0238 | 5 549 грн. |
Смеситель кухонный Fabiano FKM 47P SS Inox | 4 464 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 47P S/S Beton | 5 510 грн. |
Змішувач кухонний Fabiano FKM 47P SS Titanium (8232.401.0694) | 4 834 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 47P SS Beton 8232.401.0695 | 2 937 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →