Змішувач Fabiano FKM 53 SS 8232.401.0774
Fabiano FKM 53 SS 8232.401.0774 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 53 SS 8232.401.0774
FABIANO FKM 53 SS Inox 8232.401.0774 | 3 443 грн. |
Смеситель кухонный Fabiano FKM 53 SS Inox | 3 144 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 53 SS Inox | 3 539 грн. |
Змішувач кухонний Fabiano FKM 53 SS Inox (8232.401.0774) | 3 105 грн. |
Кухонный смеситель Fabiano FKM 53 SS Inox 8232.401.0774 | 1 872 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →