Змішувач Fabiano FKM 56 SS Flex Inox 8232.401.0905
Fabiano FKM 56 SS Flex Inox 8232.401.0905 |
|
Оснащений аератором Neoperl (Швейцарія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 56 SS Flex Inox 8232.401.0905
FABIANO FKM 56 SS Flex Inox 8232.401.0905 | 1 985 грн. |
Смеситель кухонный Fabiano FKM 56 SS Flex Inox | 1 672 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 56 SS Flex Inox (8232.401.0905) | 1 651 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 56 SS Flex Inox (Grey) 8232.401.1447 | 1 672 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 56 SS Flex Inox 8232.401.0905 | 1 672 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →