Витяжка Fabiano Linea Silence+ 60 нержавіюча сталь
Відео 1Фото 6 |
Fabiano Linea Silence+ 60 нержавіюча сталь |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Купити Fabiano Linea Silence+ 60 нержавіюча сталь
FABIANO LINEA 60 Inox Silence+ 8103.504.0506 | 20 898 грн. |
Вытяжка Fabiano Linea 60 Inox Silence+ бесшумная | 18 109 грн. |
Кухонная вытяжка Fabiano Linea 60 Inox Silence+ | 18 109 грн. |
Вытяжка кухонная Fabiano Linea 60 Inox Silence+ | 16 672 грн. |
Витяжка Fabiano Linea 60 Inox Silence+ 8103.504.0506 | 18 109 грн. |
Вентиляційний агрегат німецької Витяжки Fabiano Linea Silence + 60 відрізняється високою продуктивністю праці при збереженні низького рівня гучності в роботі. Чи жарт, на першій швидкості поріг шуму від пристрою не перевищує 32 дБ. Та й в режимі» на повну котушку " модель шумить не голосніше 53 дБ — її однолітки видають таку ж гучність на низьких оборотах.
Повітровідвід
Fabiano Linea Silence + 60 працює в режимі відведення повітря назовні. Спеціальний антівозвратний клапан запобігає проникненню забруднених повітряних мас назад в приміщення. На додозброєнні моделі числиться датчик якості повітря Air Analyzer, що забезпечує автоматичне включення витяжки. Всього ж пристрій має 5 швидкостей, точно підлаштовуючись під конкретну ситуацію.
Сенсорне управління
Модель виконана в поширеному форматі з шириною панелі 60 см. преміальний дизайн витяжки прикрашає своєю присутністю сучасні кухонні інтер'єри. Підкреслює естетичну складову витяжки сенсорна панель управління Touch Control з функціями установки таймера відстрочки виключення на 15 хв.і регулювання інтенсивності підсвічування.
Індикація забруднення фільтра
Перед витяжним вентилятором пристрою стоїть п'ятишаровий алюмінієвий фільтр. Якщо він потребує процедури очищення від забруднень або в заміні, на екран витяжки виводиться відповідне повідомлення. Мити фільтр можна в посудомийці, що в рази спрощує догляд за ним. Опціонально до витяжки пропонується пульт ДУ, проте докуповувати його доведеться окремо.