Духова шафа Fabiano SBO 652
Фото 4 |
Fabiano SBO 652 2021 рік |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano SBO 652
Усі ціни 12 →Fabiano SBO 652 Black офіційна гарантія | 10 649 грн. |
FABIANO SBO 652 Black 8141.504.0789 | 12 110 грн. |
Духовой шкаф электрический Fabiano SBO 652 Inox | 10 945 грн. |
Встраиваемая духовка FABIANO SBO 652 Inox | 9 190 грн. |
Духова шафа Fabiano SBO 652 White | 9 999 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →