Витяжка Fabiano Slim 60
Фото 6 |
Fabiano Slim 60 |
|
Класична модель кухонної витяжки, що вбудовується, з висувною панеллю, що позиціонується виробником в доступний ціновий сегмент. Пристрій розрахований на монтаж у підвісну кухонну шафу, після чого на поверхні залишається тільки ручка самої висувної панелі і робоча поверхня з алюмінієвими жироуловлюючим фільтром знизу. Зазначимо, що модель представлена на ринку в кількох колірних рішеннях, що дозволяє підібрати модифікацію під інтер'єр кухні.
Кухонна витяжка Fabiano Slim 60 обладнана електродвигуном потужністю 175 Вт, який здатний підтримувати пікову продуктивність на рівні 600 м³/год. Загалом такий пристрій може бути хорошим вибором для обслуговування кухонь невеликої площі (6-12 м²). Для регулювання поточної продуктивності передбачено три режими, при цьому на нижчому рівні продуктивності техніка створює мінімальний шум (37 дБ). Опціонально користувач може докупити та встановити вугільний фільтр, що дозволить експлуатувати пристрій у режимі рециркуляції, тобто без підключення до повітропроводу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Купити Fabiano Slim 60
Усі ціни 14 →FABIANO SLIM 60 Antracit 8107.504.0371 | 3 686 грн. |
Вытяжка Fabiano Slim 60 White | 3 781 грн. |
Вытяжка телескопическая Fabiano Slim 60 Inox | 3 680 грн. |
Витяжка Fabiano Slim 60 Rosa 8107.504.0371 | 3 762 грн. |
FABIANO SLIM 60 Inox 8107.504.0370 | 3 848 грн. |
міряв смартфоном програмою sound meter, відстань до витяжки 1м, на першій швидкості шум – 48дБ, на третій – 51дБ.