Тепловий насос Fairland InverX 80 32 кВт (IXCR80)
Товар застарів Джерело: повітря-вода; Призначення: для басейну; Рекомендований об'єм басейну: 150; Комплектація: зовнішній блок (моноблок); Режим роботи: нагрівання та охолодження; Макс. теплова потужність: 32; Макс. потужність охолодження: 14; Компресор: інвертор: інверторний; При t°C зовнішній: 26 |
Fairland InverX 80 32 кВт |
|
Тепловий насос призначений для обігріву води в басейні. Має моноблочну конструкцію, рекомендований об'єм води від 80 до 150 м³.
Доступно Wi-Fi управління через додаток Fairland Smart Pool. Максимальна потужність вказана під час роботи в режимі Booster. Значення COP і COP2 наведені для режиму Smart.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fairland 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fairland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fairland InverX 80
Ціни на Fairland InverX 80 |
---|---|---|---|---|
Fairland InverX 26 10 кВт | від 94 505 грн. | 1 пропозиція | ||
Fairland InverX 36 13 кВт | від 130 708 грн. | 1 пропозиція | ||
Fairland InverX 46 17 кВт | від 146 985 грн. | 1 пропозиція | ||
Fairland InverX 56 21 кВт | від 192 167 грн. | 1 пропозиція | ||
Fairland InverX 66 26 кВт | від 216 767 грн. | 1 пропозиція | ||
Fairland InverX 80t 32 кВт | від 239 235 грн. | 1 пропозиція | ||
Fairland InverX 110t 40 кВт | від 286 016 грн. | 1 пропозиція |