Зимова шина Falken Eurowinter HS01 245/55 R17 102V
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter HS01 245/55 R17 102V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter HS01 245/55 R17 102V
Зимние шины Falken Eurowinter HS01 245/55 R17 102V 1001017690 | 6 167 грн. |
Falken Eurowinter HS01 245/55 R17 102V | 6 990 грн. |
FALKEN HS-01 245/55 R17 102V | 6 000 грн. |
Зимові шини Falken Eurowinter HS01 245/55 R17 102V | 6 537 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →