Зимова шина Falken Eurowinter HS02 175/65 R15 84T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter HS02 175/65 R15 84T 175/65 R15 84 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter HS02 175/65 R15 84T
Усі ціни 7 →Зимние шины Falken Eurowinter HS02 175/65 R15 84T 1002334142 | 2 934 грн. |
Falken Eurowinter HS02 175/65 R15 84T | 3 337 грн. |
Falken EUROWinter G HS02 3PMSF 175/65 R15 84T | 3 151 грн. |
Falken Eurowinter HS02 175/65 R15 84T 353703 | 2 853 грн. |
Зимові шини Falken Eurowinter HS02 175/65 R15 84T | 3 103 грн. |
FALKEN EUROWinter G HS02 175/65 R15 84T | 2 835 грн. |
Falken Eurowinter HS02 175/65 R15 84T | 3 022 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken Eurowinter HS02 175/65 R15 84T
Ціни на Falken Eurowinter HS02 175/65 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS02 175/65 R15 84T | від 2 835 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →