Вантажна шина Falken GI388 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Falken GI388 315/80 R22.5 156K 315/80 R22.5 " 154 M 315/80 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken GI388 315/80 R22.5 156K
Falken GI-388 (универсальная) 315/80 R22.5 156/150K | 17 091 грн. |
Falken GI-388 (универсальная) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 16 700 грн. |
Falken GI-388 універсальна (315/80R22,5 156/150K) 394460 | 16 848 грн. |
Шина Falken GI-388 (універсальна) 315/80 R22.5 156/150K | 18 806 грн. |
Модификації Falken GI388 315/80 R22.5 156K
Ціни на Falken GI388 315/80 R22.5 156K |
---|---|---|---|---|
Falken GI388 315/80 R22.5 154M | від 17 185 грн. | 3 пропозиції | ||
Falken GI388 315/80 R22.5 156K | від 16 700 грн. | 4 пропозиції |