Вантажна шина Falken RI128 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Falken RI128 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken RI128 385/65 R22.5 160K
Falken RI-128 (рулевая) (385/65R22.5 160K) | 17 344 грн. |
Falken RI-128 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 160K 18PR | 16 850 грн. |
Грузовые шины Falken RI 128 (рулевая) 385/65 R22.5 160K 1000244410 | 17 500 грн. |
Вантажні шини Falken RI 128 (рульова) 385/65 R22.5 160K | 18 550 грн. |