Вантажна шина Falken RI151 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Falken RI151 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken RI151 295/80 R22.5 152M
Falken RI-151 (руль/прицеп) 295/80 R22.5 152/148M 16PR | 16 500 грн. |
Грузовые шины Falken RI 151 (рулевая) 295/80 R22.5 152/148M 1000938775 | 17 446 грн. |
Falken RI151 295/80R22.5 152/148M | 23 280 грн. |
Falken RI151 295/80R22.5 152/148M | 24 444 грн. |
Вантажні шини Falken RI 151 (рульова) 295/80 R22.5 152/148M | 18 493 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken RI151 295/80 R22.5 152M
Ціни на Falken RI151 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Falken RI151 295/80 R22.5 152M | від 16 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Falken RI151 315/70 R22.5 152M | від 17 715 грн. | 3 пропозиції | ||
Falken RI151 315/80 R22.5 154M | від 17 768 грн. | 6 пропозицій |