Вантажна шина Falken RI151 315/70 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Falken RI151 315/70 R22.5 152M 315/70 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken RI151 315/70 R22.5 152M
Усі ціни 6 →Falken RI 151 (рулевая) 315/70 R22.5 152/148M | 17 619 грн. |
Falken RI-151 (рулевая) (315/70R22.5 152M) | 17 715 грн. |
Грузовые шины Falken RI 151 (рулевая) 315/70 R22.5 152/148M 1000938779 | 17 875 грн. |
Falken RI 151 рульова рульова (315/70R22,5 152/148M) 346805 | 17 368 грн. |
Вантажні шини Falken RI 151 (рульова) 315/70 R22.5 152/148M | 18 948 грн. |
Шина Falken RI 151 (рульова) 315/70 R22.5 152/148M | 19 387 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken RI151 315/70 R22.5 152M
Ціни на Falken RI151 315/70 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Falken RI151 315/70 R22.5 152M | від 17 715 грн. | 6 пропозицій | ||
Falken RI151 315/80 R22.5 154M | від 17 768 грн. | 9 пропозицій |