Літня шина Falken Ziex ZE-310 215/60 R16 99H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-310 215/60 R16 99H 215/60 R16 95 V 215/60 R16 99 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-310 215/60 R16 99H
Falken Ziex ZE-310EC 215/60 R16 99H | 5 632 грн. |
Falken ZIEX ZE310 EC 215/60 R16 99H XL | 4 846 грн. |
Falken Ziex Ze310 Ecorun 215/60 R16 99H XL 330561 | 5 297 грн. |
Falken Ziex Ze310 Ecorun 215/60 R16 99H XL | 5 664 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken Ziex ZE-310 215/60 R16 99H
Ціни на Falken Ziex ZE-310 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-310 215/60 R16 95V | від 3 391 грн. | 13 пропозицій | ||
Falken Ziex ZE-310 215/60 R16 99H | від 4 846 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →