Витяжка Falmec Built-in Max 50
Відео 1Фото 7 |
Falmec Built-in Max 50 2020 рікDesign |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Built-in Max 50
Усі ціни 14 →Вытяжка Falmec Built-In Max 50 Ix (CBIN50.E10#ZZZ3460F) | 10 172 грн. |
Витяжка Falmec Built-In Max 50 IX (CBIN50.E10#ZZZ3460F) Built-In Max 50 IX | 9 284 грн. |
Витяжка Falmec Built-In Max 50 Inox CBIN50.E10#ZZZ3460F) | 11 000 грн. |
Витяжка вбудована Falmec Built-in Max 50 inox (CBIN50.E10#ZZZ3460F) | 8 996 грн. |
Витяжка вбудована Falmec Built-In Max 50 CBIN50.E10#ZZZ3460F | 11 000 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →