Витяжка Falmec Plane 90/800 Isola
Фото 20 |
Falmec Plane 90/800 Isola Designпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Plane 90/800 Isola
Усі ціни 41 →Falmec PLANE BLACK | 32 299 грн. |
Витяжка Т-подібна Falmec Plane 90 Black (CPCI90.E2P2ZZZN491F) | 29 541 грн. |
Вытяжка Falmec Plane 90 Black (CPCI90.E2P2#ZZZN491F) | 32 894 грн. |
Витяжка Т-подібна Falmec Plane 90 Black (cpci90.e2p2zzzn491f) | 30 667 грн. |
Витяжка Falmec Plane White (CPCI90.E0P2#ZZZB491F) CPCI90.E0P2#ZZZB491F | 37 000 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →