Витяжка Falmec Zeus Pro 120/1000
Falmec Zeus Pro 120/1000 Professionalпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Zeus Pro 120/1000
Усі ціни 10 →Витяжка декоративна Falmec zeus pro 120 (950) | 38 248 грн. |
Falmec ZEUS PRO 120 Inox (CZUN20.E0P2#ZZZI410F) | 44 900 грн. |
Вытяжка декоративная Falmec ZEUS PRO 120 (950) CZUN20.E0P2#ZZZI410F | 35 755 грн. |
Витяжка FALMEC Zeus Pro 120 Biały | 82 984 грн. |
FALMEC Zeus Pro 120 Biały | 80 960 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →