Ванна Fancy Marble Albert 175x77 см (10175001)
Відео 1Фото 1 |
Fancy Marble Albert 175x77 |
|
В комплект входить сифон
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Albert 175x77 см
Ванна Fancy Marble Albert 175х78 10175001 | 46 999 грн. |
Ванна окрема зі штучного каменю Fancy Marble Albert 1750х785 (10175001) 10 | 46 999 грн. |
Ванна Fancy Marble Albert 1750х785 10175001 | 42 299 грн. |
Ванна з штучного каменю Fancy Marble Albert 1750х785 10175001 | 46 999 грн. |
Ванна Fancy Marble Albert 175х78 10175001 | 46 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →