Тумба під умивальник Fancy Marble Barbados 120
Фото 4 |
Fancy Marble Barbados 120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Barbados 120
Усі ціни 7 →Тумба підвісна (Буль Буль) Fancy Marble Barbados 120 з умивальником Nadja | 20 749 грн. |
Тумба з умивальником Fancy Marble (Буль-Буль) Barbados 120 (ШН-8) barbados | 20 749 грн. |
Тумба с умывальником Fancy Marble 1200х500х610 мм Barbados ШН-8 | 20 749 грн. |
Тумба з умивальником (Буль Буль) Fancy Marble Barbados 120 | 20 749 грн. |
Тумба з умивальником (Буль Буль) Fancy Marble Barbados 120 Венге | 20 749 грн. |
Тумба с умывальником Fancy Marble 1189х485х617 мм Barbados 3 ШН-8 черный п | 23 243 грн. |
Тумба с умывальником Fancy Marble 1200х520х500 мм Barbados 3 ШН-8 белый пр | 23 243 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →