Тумба під умивальник Fancy Marble Borneo 60
Фото 8 |
Fancy Marble Borneo 60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Borneo 60
Усі ціни 8 →Тумба з умивальником Fancy Marble Borneo 600 + Lucia 1306101 10106012200 | 11 167 грн. |
Тумба з умивальником Borneo 600, білий borneo-600-wh | 9 854 грн. |
Тумба с умывальником Fancy Marble 600x459 мм Borneo 600 | 13 959 грн. |
Тумба Borneo 600 з умивальником Lucia 600C, білий глянець | 11 167 грн. |
Тумба з умивальником Fancy Marble (Буль-Буль) Borneo 600 borneo-600 | 9 854 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Fancy Marble Borneo 60
Ціни на Fancy Marble Borneo 60 |
---|---|---|---|---|
Fancy Marble Borneo 60 | від 7 883 грн. | 8 пропозицій | ||
Fancy Marble Borneo 80 | від 6 099 грн. | 13 пропозицій | ||
Fancy Marble Borneo 90 | від 12 855 грн. | 9 пропозицій | ||
Fancy Marble Borneo 100 | від 14 461 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →