Тумба під умивальник Fancy Marble Ibiza 50 (ШН-512)
Фото 2 |
Fancy Marble Ibiza 50 51 см61 см |
|
Тумба може продаватися без раковини
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Ibiza 50
Тумба з умивальником Fancy Marble (Буль-Буль) Ibiza 50 (ШН-512) 1260501220 | 8 999 грн. |
Тумба з умивальником Fancy Marble (Буль-Буль) ШН-512 (Білий) ШН-512 | 8 999 грн. |
Тумба с умывальником Ibiza 50 | 8 999 грн. |
Тумба Fancy Marble Ibiza 50 ШН-512 с раковиною Comfort 512 Білий | 8 999 грн. |
Тумба з умивальником Fancy Marble (Буль-Буль) Ibiza 50 (ШН-512) Ibiza 50 ( | 8 999 грн. |
Модификації Fancy Marble Ibiza 50
Ціни на Fancy Marble Ibiza 50 |
---|---|---|---|---|
Fancy Marble Ibiza 50 | від 8 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Fancy Marble Ibiza 60 | від 9 881 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →