Умивальник Fancy Marble Lena 1050 1050 мм
Фото 5 |
Fancy Marble Lena 1050 1050 мм1400 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Lena 1050 1050 мм
Раковина Fancy Marble Lena 1050 (1410101) | 8 299 грн. |
Fancy Marble Lena 1410101 | 8 299 грн. |
Раковина (умивальник) Fancy Marble Lena 1050 Білий | 8 299 грн. |
Модификації Fancy Marble Lena 1050
Ціни на Fancy Marble Lena 1050 |
---|---|---|---|---|
Fancy Marble Lena 1050 1050 мм | від 8 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Fancy Marble Lena 1400 1400 мм | від 8 699 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →